Jesteś tutaj:Sport 10 grudnia prezentacja AFORTI Start Gniezno przy W25
czwartek, 25 listopada 2021 08:47

10 grudnia prezentacja AFORTI Start Gniezno przy W25

  mn

10 grudnia prezentacja AFORTI Start Gniezno przy W25!Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy!

Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2022! Fani będą mogli spotkać się ze swoimi idolami.. na stadionie żużlowym, na trybunie krytej obiektu przy #W25! Wszystko odbędzie się w piątek 10 grudnia.

Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 17.00, a w Gnieźnie pojawi się cała podstawowa kadra drużyny AFORTI Start z obcokrajowcami na czele! Będzie z nami kapitan czerwono-czarnych Oskar Fajfer, Szymon Szlauderbach, Ernest Koza, Duńczycy Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Szwedzi Philip Hellström Bängs i Antonio Lindbaeck, a także młodzieżowcy Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Szymon Szwacher oraz Kacper Grzelak.

Po części oficjalnej żużlowcy będą do dyspozycji kibiców – możliwość swobodnych rozmów czy wykonania pamiątkowych fotografii. Na obiekcie funkcjonować będzie stoisko gastronomiczne, dostępne będą także klubowe pamiątki – to świetna okazja do zrobienia świątecznych prezentów dla najbliższych.

Przy #W25 w piątkowy wieczór nie zabraknie warkotu żużlowych motocykli – na torze pojawią się amatorzy. Całe wydarzenie odbywać się będzie w blasku stadionowych jupiterów – wszystko dzięki wsparciu firmy ELFIH Przemysława Błachowiaka, która nieodpłatnie udostępni agregat. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Nasza prezentacja ma charakter charytatywny – kibiców, którzy zdecydują się odwiedzić stadion w Pierwszej Stolicy zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Olgi Miśkiewicz (Więcej o akcji na siepomaga.pl/olga)

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane