Jesteś tutaj:Sport Karnety na mecze MKS PR trafiły do sprzedaży
piątek, 24 września 2021 11:26

Karnety na mecze MKS PR trafiły do sprzedaży

 

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022, które upoważniają do wejścia na domowe spotkania gnieźnieńskiej drużyny.

Posiadacze karnetów otrzymają pierwszeństwo wstępu na obiekt przy Sportowej 3, jeśli będą obowiązywały ewentualne ograniczenia frekwencji związane z pandemią COVID-19.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie stacjonarnie od 23 września w hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 w godzinach 7:00-22:00 oraz w sklepie Manekin, ul. Dąbrówki 23/1 w godzinach 10:0-18:00 oraz 10:00-14:00 w sobotę.

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
– karnet normalny – cena 100 zł
– karnet ulgowy – cena 70 zł (od 15 do 18  roku życia, studentów, renciści i emeryci)

Karnety nie upoważniają do wstępu na mecze Pucharu Polski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane