Jesteś tutaj:Sport Czwarta edycja Biegu Królika za nami
niedziela, 20 czerwca 2021 14:08

Czwarta edycja Biegu Królika za nami

 

Kilkuset młodych zawodników oraz towarzyszących im rodziców pojawiło się w niedzielę na kolejnej edycji Biegu Królika.

Mimo panującego upału oraz bezchmurnego nieba, z którego mocno prażyło wszystkich słońce, na terenie Stada Ogierów przy ul. Kłeckoskiej pojawiły się tłumy małych sportowców, chcących wziąć udział w kolejnej edycji Biegu Królika. 

Zawody po raz kolejny przyciągnęły amatorów nietuzinkowego sportu, polegającego na pokonywaniu przeszkód ustawionych na trasie. W kilku kategoriach wiekowych zmierzyli się chłopcy i dziewczynki, na których czekały różne utrudnienia w postaci opon, dołów z wodą lub błotem, rozciągniętych lin, zapór oraz różnych innych wymagających zadań. Na wszystkich na mecie czekały pamiątkowe medale, a dla najlepszych - nagrody. 

Poza samym biegiem całe wydarzenie zamieniło się w prawdziwy dzień dziecka - nie brakowało bowiem dmuchanych zamków, waty cukrowej, dmuchanych kul, przejażdżek quadem czy piany rozrzuconej przez strażaków. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszych trzech biegów.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane