Jesteś tutaj:Sport Juniorki MKS PR powalczą o awans do ćwierćfinału MPJM
piątek, 14 maja 2021 07:27

Juniorki MKS PR powalczą o awans do ćwierćfinału MPJM

  MKS PR

W ten weekend (14-16 maja) odbywać się będą zmagania w ramach 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Podopieczne trenera Roberta Popka powalczą o awans do ćwierćfinałów w Rudzie Śląskiej w grupie J. Znamy już szczegółowy harmonogram meczów.

TERMINARZ ROZGRYWEK:

PIĄTEK:
16:00 MKS PR Gniezno – Korona Handball Kielce
KS Zgoda Ruda Śląska – MKS Karczew

SOBOTA:
10:30 MKS PR Gniezno – MKS Karczew
KS Zgoda Ruda Śląska – Korona Handball Kielce

NIEDZIELA:
Korona Handball Kielce – MKS Karczew
11:45 KS Zgoda Ruda Śląska – MKS PR Gniezno

Awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych wywalczą dwie najlepsze drużyny. Kolejny etap zmagań, gdzie osiem drużyn podzielonych na dwie grupy powalczy o awans do finałowego turnieju zaplanowany zostały na 27-29 maja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane