Bilety na dwa mecze AFORTI Start w eWinner 1. Liga – na własnym torze z Cellfast Wilki Krosno oraz KŻ Orzeł Łódź już dostępne w sprzedaży stacjonarnej!
W bardzo nietypowej formie odbędzie się tegoroczna, osiemnasta edycja Biegu Europejskiego. Pod koniec maja biegacze wyruszą na trasie wokół Jeziora Winiary.
Niedzielny pojedynek Hydro-Bud Szarża Wrocław – Aseko Orzeł Gniezno był meczem o niesamowitej dramaturgii. Emocji nie brakowało od początku do końca! O wszystkim zadecydował ostatni wyścig.
Zgodnie z przewidywaniami, sobotnie spotkanie pomiędzy KS Kościerzyna i MKS-em PR URBIS Gniezno dostarczyły ogromu emocji. Było ostro, zacięcie i kontrowersyjnie. Po niezwykle wyrównanej walce mecz zakończył się remisem po 24, a w konkursie rzutów karnych lepsze okazały się gospodynie (4:2).
poniedziałek, 10 maja 2021 07:39

Pelikan ponownie liderem

Kolejny mecz w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej Red Box grupy Wielkopolskiej III rozegrała drużyna Pelikana Niechanowo. Na Planty przyjechał czwarty zespół Polonia Golina.
W sobotę piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozegrają ostatnie spotkanie ligowe w sezonie 2020/21. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z drużyną KS Kościerzyny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00.
PS Gniezno zaprasza wszystkie chętne dzieci do gier i zabaw z piłką pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.
środa, 05 maja 2021 15:10

Pelikan wraca na tarczy z Dobrowa

W Święto Konstytucji 3 Maja piłkarze Pelikana Niechanowo udali się do Dorbowa aby zmierzyć się z tamtejszą ekipą Warty.
Strona 1 z 108

Ostatnio dodane