czwartek, 29 lipca 2021 11:33

Sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa

W najbliższy poniedziałek ostatnie w tym sezonie spotkanie w ramach eWinner 1. Liga na torze przy W25. Czerwono-czarni w derbowym pojedynku zmierzą się z zespołem Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. I wyścig o 18.00. Trwa sprzedaż wejściówek na mecz – są one tradycyjnie do kupienia stacjonarnie oraz za pośrednictwem Internetu.
środa, 28 lipca 2021 11:53

Zmiany w składzie MKS PR

Okres letni to czas przetasowań w drużynach sportowych. Wiele z nich zachodzi w MKS PR Urbis Gniezno.
wtorek, 27 lipca 2021 08:15

Sukcesy juniorów Chrobrego

W Uniejowie, po rozegraniu 9 rund, dobiegła końca XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która stanowiła jednocześnie Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach klasycznych do lat 12 i 14. Z bardzo dobrej strony zaprezentowało się dwoje reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.
piątek, 23 lipca 2021 07:35

Kijkowe Trzemeszno ruszyło w Polskę

Po przerwie związanej z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami w kwestii organizacji masowych imprez sportowych, zawody powoli wracają do wersji na „żywo”. Na upragnione, kijkowe trasy coraz częściej wybierają się członkowie „Kijkowego Trzemeszna” i udowadniają, iż nadal są w wysokiej formie.
czwartek, 22 lipca 2021 07:39

Pelikan poznał ramowy terminarz 5 ligi

W minioną środę WZPN opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej 5 ligi grupy 2, gdzie został ulokowany Pelikan Niechanowo.
Ostatnie doniesienia związane z rezygnacją Rafaela Wojciechowskiego wywołały sporo zamieszania i niepokoju wśród fanów AFORTI Start Gniezno.
Władze Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start odnieśli się do rewelacji, jakimi miałby być konflikt z kluczowym zawodnikiem drużyny.
Zapraszamy do nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia sportowego "Z Bieżni na Olimpiadę", które odbędzie się 4 września 2021 na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie.
Strona 1 z 120

Ostatnio dodane