Jesteś tutaj:Kultura „Zakątek Dżwiękowierszy” - spektakl dla dzieci
niedziela, 25 lipca 2021 10:40

„Zakątek Dżwiękowierszy” - spektakl dla dzieci

  mn

"Serdecznie zapraszamy na muzyczny spektakl dla dzieci pt. „Zakątek Dżwiękowierszy”, który zaprezentowany zostanie w CK eSTeDe.

Kto z nas nie zna wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy? We wtorek, 27 lipca, o godzinie 17.00 w ogrodzie eSTeDe przekonamy się, że wiersze, które świetnie znamy można również zaśpiewać! W dobry nastrój śpiewająco wprowadzą nas aktorzy Filharmonii Pomysłów.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bilety na spektakl w cenie 10 zł zakupić można w Centrum Kultury „Scena to dziwna” w godzinach od 8.00 do 17.00.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane