Jesteś tutaj:Kultura Truskawki, sery i miody zagościły przed CK eSTeDe
czwartek, 24 czerwca 2021 12:00

Truskawki, sery i miody zagościły przed CK eSTeDe

 

Po raz kolejny odbywa się "Truskawkowe pole" - wydarzenie mające na celu promocję lokalnych producentów żywności. Inicjatywa obecna będzie w czwartek i piątek przed CK eSTeDe.

To dobra okazja, by nabyć naprawdę dobre produkty żywnościowe, pochodzące od wytwórców z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Coroczną, czerwcową tradycją są Truskawkowe Pola, których obfitość zależy także od tego, ile tytułowego owocu znajduje się na rynku. Tegoroczna aura była jednak łaskawa, dlatego urodzaj jest dobrze widoczny w wielu punktach sprzedaży na terenie miasta. Także i przy CK eSTeDe.

Truskawkowe Pole gościć będzie 24 i 25 czerwca w godzinach od 10 do 16 na terenie centrum kultury u zbiegu ul. Roosevelta i Sobieskiego, dlatego każdy, kto ma okazję, może nabyć tu nie tylko truskawki, ale także czereśnie, miody, sery i inne produkty lokalnego wyrobu. Zapraszamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane