Jesteś tutaj:Kultura Truskawkowe Pole ponownie przed CK eSTeDe
środa, 23 czerwca 2021 13:05

Truskawkowe Pole ponownie przed CK eSTeDe

  mn

Świeże, słodkie i soczyste truskawki oraz miody, sery, warzywa i owoce już w czwartek i piątek zagoszczą przed gnieźnieńskim Centrum Kultury eSTeDe przy ul. Roosevelta.

Okazją do zakupu produktów lokalnych rolników, producentów i przetwórców jest powracające po przerwie powiatowe „Truskawkowe pole”. Po raz kolejny, samorząd Powiatu Gnieźnieńskiego promuje bezpośrednią sprzedaż rodzimych produktów rolnych.

Tym razem, wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Na wszystkich gości czekać będą przede wszystkim najlepsze w regionie truskawki i miody. „Truskawkowe pole” otwarte będzie w dniach 24-25 czerwca br. w godzinach 10.00 – 16.00.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane