Jesteś tutaj:Kultura Sportowcy zatańczyli po raz kolejny
poniedziałek, 21 czerwca 2021 15:30

Sportowcy zatańczyli po raz kolejny

 
Sportowcy zatańczyli po raz kolejny źródło: Stary Ratusz / Miejski Ośrodek Kultury

W minioną niedzielę na dziedzińcu Starego Ratusza odbyła się kolejna edycja wydarzenia "Roztańczeni", w którym do wspólnego tańca zaproszeni zostali gnieźnieńscy sportowcy.

Do tanecznej zabawy zaproszeni zostali reprezentanci przeróżnych dyscyplin sportowych, których zaangażowanie podziwiać na co dzień można podczas meczów piłki ręcznej, futsalu, rozgrywek hokeja na trawie, pokazów jazdy konnej, różnych sztuk walki (boks, karate, capoira), biegów i triathlonu, a nawet lotnictwa.

W tańcu towarzyszyli im przypisani i wcześniej także "wyćwiczeni" instruktorzy tańca związani z gnieźnieńskimi ośrodkami tanecznymi. Pary przez zaledwie kilka tygodni mieli możliwość przygotować układy taneczne właśnie na ten wieczór, by zaprezentować się publiczności. Na podstawie ocen widzów poprzez Facebooka oraz oddanych przez samych uczestników swoim rywalom, najlepszą parą wybrano Paulinę Lewandowską i Adama Kniazia.

W trakcie wydarzenia wspierano wpłatami do puszek zbiórkę pieniędzy na małą Olgę: https://www.siepomaga.pl/olga

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane