Jesteś tutaj:Kultura Ruszają 2. Impresje Teatralne Smyka
środa, 12 maja 2021 10:04

Ruszają 2. Impresje Teatralne Smyka

  mn

Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne Promyk Gniezno wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie edukacyjnym II Impresje Teatralne Smyka. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.

Projekt ma formę prezentacji przedszkolnych grup teatralnych odbywających się w cyklu dwa przedstawienia tygodniowo (maj i czerwiec). Prezentacje będą odbywały się w czwartki o 10:00 na dziedzińcu Starego Ratusza. Termin prezentacji do ustalenia.

Przedstawienie powinno nawiązywać do jednego z poniższych motywów:
• zwyczaje wielkanocne,
• tradycje i zwyczaje wielkopolskie,
• opowieść lub legenda o moim mieście,
• gwara gnieźnieńska/poznańska,
• majówka,
• Świętojanki.

Grupa teatralna powinna liczyć około 15 osób, a czas trwania przedstawienia około 30 minut. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie mok.gnieznp.pl Jury ogłosi werdykt 18 czerwca. Finał i prezentacja 3 najlepszych grup planowana jest na 22 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Fredry. Na zwycięzcę czeka aparat fotograficzny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane