Mija już dziewiąty miesiąc prac, realizowanych w ciągu przeprawy nad torami kolejowymi. Ponad połowa prac została już wykonana.
Miasto Gniezno ogłasza kolejny przetarg na wynajem pięciu mieszkań, które zainteresowani będą mogli wyremontować.
Firmy zainteresowane wykonaniem prac w Dolinie Pojednania przedłożyły swoje oferty - stawki są o wiele wyższe od zakładanej kwoty.
Jedna z głównych dróg wyjazdowych z Gniezna, przy której wciąż powstają nowe osiedla mieszkaniowe, wymaga kompleksowej przebudowy. W tej sprawie powstała petycja, pod którą każdy może się podpisać.
Kilkadziesiąt wniosków wpłynęło w ramach trzeciej edycji programu „Lepsza jakość powietrza w Gnieźnie", polegającego na wymienia źródeł ciepła w budynkach na terenie miasta.
Na dwóch gnieźnieńskich osiedlach pojawiły się nowe place zabaw, które zostały już oddane do użytku - jeden z nich powstał w miejscu starego, który wymagał przebudowy.
Planowana na najbliższe dwa lata rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 3 zapisze kolejną stronę na kartach historii tej placówki.
Za kwotę 730 tys. złotych Miasto Gniezno planuje zbyć lokal, w którym przez lata mieściła się siedziba Apteki pod Lwem. Właśnie ogłoszono przetarg na jego zbycie.
Strona 1 z 166

Ostatnio dodane