Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Od najbliższej soboty uruchomione mają zostać ogródki, ustawione przed lokalami gastronomicznymi - cały czas trwa ich składanie i przygotowania do przyjęcia klientów.

Siedziba Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w centrum miasta zyskała nowe pomieszczenia. Wracają też zajęcia z podopiecznymi.

czwartek, 13 maja 2021 11:02

Remont wiaduktu za półmetkiem

Mija już dziewiąty miesiąc prac, realizowanych w ciągu przeprawy nad torami kolejowymi. Ponad połowa prac została już wykonana.

Pierwsze zajęcia dla gości, którzy po długiej przerwie ponownie zagoszczą w siedzibach Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędą się już w tę sobotę.

czwartek, 13 maja 2021 08:37

Duży pożar traw koło stadionu

W minioną środę strażacy zostali wezwani do pożaru dużego obszaru traw, zlokalizowanych w rejonie stadionu żużlowego i osiedla Grunwaldzkiego.

czwartek, 13 maja 2021 07:44

Wypadek na terenie zakładu

W środowe południe na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie gnieźnieńskim doszło do zdarzenia, które skutkowało urazem wymagającym pomocy medycznej.

środa, 12 maja 2021 00:00

śp. Irena Grześkowiak

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 maja 2021 roku zasnęła w Bogu Irena Grześkowiak...

W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o możliwym uszkodzeniu gazociągu podczas prac prowadzonych na ul. Wolności.

Mając 2,4 promila alkoholu w organizmie wsiadł na motorower i doprowadził do zderzenia z samochodem, z którym się mijał.

W punkcie handlowym prowadzonym przez 50-letnią mieszkankę powiatu gnieźnieńskiego policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli nielegalną odzież, perfumy i wyroby tytoniowe.

Strona 1 z 669

Ostatnio dodane