niedziela, 14 sierpnia 2022 20:58

Zderzenie motocyklisty z sarną

 

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na szosie między Gnieznem a Czerniejewem.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia, około godziny 20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący motocyklem, jadąc przez Mnichowo w kierunku Czerniejewa, wyjeżdżając z pierwszej miejscowości potrącił sarnę, która wbiegła na środek drogi. W wyniku upadku na jezdnię, kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała.

Wezwane na miejsce OSP Mnichowo oraz JRG Gniezno zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz udzielono pomocy poszkodowanemu razem z zespołem ratownictwa medycznego. Po tym został on przetransportowany do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był przez pewien czas zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Szczątki potrąconego zwierzęcia ma usunąć zarządca drogi.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane