piątek, 12 sierpnia 2022 09:05

Złodziej w klapkach zatrzymany - rower odzyskany

 
Złodziej w klapkach zatrzymany - rower odzyskany źródło: KPP Gniezno

Mężczyzna, który w miniony wtorek dokonał kradzieży roweru przed jednym z supermarketów na terenie Gniezna, został już rozpoznany i zatrzymany.

W czwartkowe, wczesne popołudnie informowaliśmy o komunikacie gnieźnieńskiej policji, która prosiła o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży roweru. Jednoślad o wartości 3 tys. złotych zniknął sprzed supermarketu przy ul. Poznańskiej we wtorek 9 sierpnia. Kamera monitoringu uchwyciła sprawcę - mężczyzna, poruszający się w klapkach, po prostu wsiadł na rower i nim odjechał. Jednoślad został wcześniej pozostawiony bez zabezpieczenia przez 13-latka. 

Po publikacji wizerunku mężczyzny, Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie otrzymała szereg sygnałów od mieszkańców, którzy rozpoznali złodzieja. Funkcjonariusze potwierdzili te informacje i dokonali jego zatrzymania. Jak się okazało, jest to 53-letni mężczyzna, mieszkaniec Gniezna. Wraz z nim udało się odzyskać skradziony jednoślad, który już trafił do prawowitego właściciela. Wobec 53-latka zostało wszczęte postępowanie. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane