środa, 18 maja 2022 13:05

Rozebrany zboczeniec jeździł na hulajnodze pomiędzy wsiami

 

Mężczyzna ubrany w samą koszulę poruszał się na wypożyczonej hulajnodze tuż za granicami Gniezna. Co pewien czas się zatrzymywał i... onanizował.

Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę 15 maja w godzinach popołudniowych w rejonie Osińca i Kędzierzyna oraz na pograniczu gminy Gniezno i Niechanowo. O całym zdarzeniu poinformował nas jeden z mieszkańców, a policja potwierdza, że otrzymała kilka zgłoszeń w tej sprawie z różnych miejsc. 

Jak wynika z przekazanych nam informacji, mężczyzna w średnim wieku miał poruszać się hulajnogą wypożyczoną na terenie Gniezna i jechać przez Osiniec, a następnie kierować przez Szczytniki Duchowne na Kędzierzyn. Jadąc, miał na sobie założoną tylko i wyłącznie koszulę, którą czasem też owijał wokół pasa. 

Według uzyskanych przez nas informacji, to właśnie w Osińcu zboczeniec po raz pierwszy miał zatrzymać się w rejonie placu zabaw i onanizować. Powiadomiona o całym zdarzeniu Policja wysłała na miejsce patrol, ale funkcjonariusze nie zastali nikogo we wskazanym rejonie - w międzyczasie mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku.

Kolejne zgłoszenia pojawiły się już wkrótce z drogi pomiędzy Szczytnikami Duchownymi a Kędzierzynem. 

Samo zatrzymanie miało charakter obywatelski. Jeden z mieszkańców tej okolicy poinformował nas, że widząc co wyprawia mężczyzna, zaczął go śledzić na drodze do Kędzierzyna: - (...) odpychał się na hulajnodze miejskiej poza terenem miasta i ruszyłem w pogoń za tym delikwentem. Było od słowa do słowa ale postanowiłem że będę go śledził i po paru minutach zobaczyłem że masturbuje się w krzakach więc zadzwoniłem po policje gdy mnie zobaczył zaczął uciekać dogoniłem go i zatrzymałem. Dopowiem tylko że był w samej koszuli także genitalia miał na widoku - przekazał świadek zdarzenia. 

Policja, poinformowana iż zboczeniec został zatrzymany na terenie Kędzierzyna, ponownie skierowała w ten rejon patrol. Asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno potwierdziła nam całe zajście i dodała, że mężczyzna został ukarany mandatem z art. 140 Kodeksu wykroczeń za tzw. nieobyczajny wybryk, a następnie przekazano go rodzinie. Hulajnogę zabezpieczyła straż miejska. 
 

5 komentarzy

 • Link do komentarza remik sobota, 21 maja 2022 13:16 napisane przez remik

  Odległość z placu zabaw w Osińcu do Kędzierzyna to spokojnie 5-6 kilometrów. Odpychając się hulajnogą ile mu zajęła ta podróż 45 minut?? Nikt naprawde nie potrafił ogarnąć szybciej tematu?

 • Link do komentarza Emilien czwartek, 19 maja 2022 22:57 napisane przez Emilien

  Brawo dla osoby, która złapała tego psychola... Kpina jest w tym przypadku mandat, bo takich powinno się zamykać. Co gdyby napotkał na dziecko?

 • Link do komentarza Anna czwartek, 19 maja 2022 06:10 napisane przez Anna

  Zaraz zboczeniem! Zrobiło się ciepło i podtanowił się opalić. Dopiero była parada równości i już zabrakło telerancji. Wyraził siebie, nawet budowlańcy wiedzą, że potrzebuje powoduje szybsze opalanie. Biedak chciał równo się opalić.

 • Link do komentarza wilk środa, 18 maja 2022 17:56 napisane przez wilk

  Spóźnił zapewne się na paradę w Gnieźnie ?????

 • Link do komentarza anna środa, 18 maja 2022 15:30 napisane przez anna

  szkoda że nie zrobili mu zdjęcia, wiadomo twarzy żeby wiedzieć kto mieszka obok.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane