czwartek, 24 czerwca 2021 11:19

Zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe przedpołudnie - tym razem na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na wysokości katedry.

Sytuacja miała miejsce 24 czerwca, około godziny 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie w kierunku Bydgoszczy, tuż za skrzyżowaniem z ul. Łaskiego, doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego, w wyniku którego mniejszy z pojazdów wypadł z jezdni i uderzył bokiem w latarnię uliczną.

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd oraz zajęły się osobą podróżującą osobówką. Następnie przekazana została ona zespołowi ratownictwa medycznego, jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń. Na miejsce wezwane zostało także pogotowie energetyczne.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja, a na czas prowadzonych działań ruch odbywał się jednym pasem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane