czwartek, 24 czerwca 2021 09:53

Zderzenie na ul. Witkowskiej

 

W czwartkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Leśnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 24 czerwca, po godzinie 9. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Leśnej doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel. 

Na miejsce przybyły zadysponowane JRG Gniezno i OSP Niechanowo, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu wymagała udzielenia pomocy do czasu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzonych działań ruch na skrzyżowaniu odbywał się częściowo z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane