poniedziałek, 14 czerwca 2021 18:45

Wypadek z udziałem radiowozu

 

Do niebezpiecznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie na szosie między Gnieznem a Kiszkowem.

Do zdarzenia doszło 14 czerwca 2021 roku przed godziną 18 na drodze wojewódzkiej nr 197 na wysokości Waliszewa.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu szosy i drogi prowadzącej do Kłecka doszło do zderzenia radiowozu i samochodu osobowego, w wyniku czego oba pojazdy wypadły z jezdni. Według naszych ustaleń auto z policjantami jechało na sygnałach w kierunku Gniezna z zatrzymanym mężczyzną.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kiszkowo, OSP Kłecko i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbite pojazdy oraz cztery osoby poszkodowane - w tym dwóch policjantów. Wszystkim udzielono pomocy do czasu przybycia zespołów ratownictwa medycznego. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany i wyznaczono objazdy. Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza PGN wtorek, 15 czerwca 2021 19:12 napisane przez PGN

  Z sygnałami czy bez i tak mieli pierwszeństwo.

 • Link do komentarza qter wtorek, 15 czerwca 2021 13:01 napisane przez qter

  A zatrzymany, to rodził, że musieli jechać (gnać) na sygnałach uprzywilejowania ?

 • Link do komentarza GENEK87 wtorek, 15 czerwca 2021 12:40 napisane przez GENEK87

  Gargamel z Klakierem smerfy gonili?.

 • Link do komentarza DANIEL77 wtorek, 15 czerwca 2021 11:45 napisane przez DANIEL77

  Oj to się Papa Smerf zmartwił.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane