piątek, 14 maja 2021 15:35

Poszukiwany listem gończym ukrył się w łazience

 

Nie chciał odpowiedzieć za popełnione przestępstwo, ale nie potrafił się też zbyt dobrze ukryć - policjanci zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary więzienia. 

W miniony czwartek 13 maja policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań w Trzemesznie. Mundurowi podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna.

Już chwilę później, w trakcie odwiedzin wewnątrz, okazało się, że przypuszczenia policjantów zajmujących się zatrzymywaniem poszukiwanych osób były słuszne. Choć żona mężczyzny twierdziła, że ten się wyprowadził, to funkcjonariusz zauważył, iż drzwi od łazienki są zamknięte od środka. Wkrótce okazało się z jakiego powodu - wewnątrz znajdował się 28-latek, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Toruniu (za przestępstwo przywłaszczenia).

- Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem - przyznała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Poszukiwany 28-latek został doprowadzony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Tam spędzi teraz najbliższe 14 miesięcy, które zostały mu zasądzone.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Filip piątek, 14 maja 2021 17:27 napisane przez Filip

    Ja najpierw odszukał bym urzędników, którzy zaplacili za te hamaki 30 tyś. Prokurator!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane