czwartek, 13 maja 2021 07:44

Wypadek na terenie zakładu

 
Wypadek na terenie zakładu archiwum redakcji

W środowe południe na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie gnieźnieńskim doszło do zdarzenia, które skutkowało urazem wymagającym pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło 12 maja na terenie zakładu zajmującego się zagospodarowaniem odpadów w Lulkowie. Jak wynika z ustaleń, podczas zadań wykonywanych na jego terenie przez pracownika obsługującego wózek widłowy, doszło do najechania na stopę innego mężczyzny.

Poszkodowany z obrażeniami stopy został przewieziony do szpitala w celu dokonania dodatkowych badań medycznych - jak ustalili policjanci, obaj pracownicy byli trzeźwi. 

Na miejscu zostały wykonane oględziny, a obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane