wtorek, 11 maja 2021 08:56

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Osiniec i Pod Trzema Mostami

 
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Osiniec i Pod Trzema Mostami źródło: Google Maps

Jak informuje zarządca drogi w ciągu ul. Osiniec i Pod Trzema Mostami, od najbliższego czwartku zmieni się organizacja ruchu na ich skrzyżowaniu.

Jak poinformował Urząd Miejski, od 13 maja zmieni się pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ul. Osiniec i ul. Pod Trzema Mostami. Do tej pory obowiązywało ono na pierwszej z nich, ale od czwartku samochody jadące od strony przejazdu pod torami, będą miały pierwszeństwo przy skręcie w prawo w ul. Osiniec. Pojazdy zmierzające od strony ul. Cegielskiego ze strefy przemysłowej będą musiały ustąpić pierwszeństwa.

Kierowcom podróżującym na tym odcinku zalecamy ostrożność i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

grafika: Urząd Miejski

6 komentarzy

 • Link do komentarza hulajnogowicz środa, 12 maja 2021 12:39 napisane przez hulajnogowicz

  Do Pana M. Z. - To trzeba było kilka miesięcy czekać, by odpowiedzialni urzędnicy po przeczytaniu komentarzy stwierdzili, że jest coś nie halo, a Pan M. Z. im jeszcze za to dziękuje? Kto rządzi tym miastem, że komentarze są wskazówkami bezpieczeństwa?

 • Link do komentarza Rowerzysta wtorek, 11 maja 2021 21:18 napisane przez Rowerzysta

  Swietny pomysł

 • Link do komentarza szofer wtorek, 11 maja 2021 20:58 napisane przez szofer

  Ciekawe, kto był autorem tego poprzedniego rozwiązania? To już w Gnieźnie nie ma odpowiednich ludzi, którzy znają się na przepisach i bezpieczeństwie? Jak długo to trwało? Rok? Dobrze, ze nie doszło do żadnego wypadku!

 • Link do komentarza avalon wtorek, 11 maja 2021 18:14 napisane przez avalon

  Kolejne skrzyżowanie z dziwaczną geometrią.

 • Link do komentarza M.Z. wtorek, 11 maja 2021 13:19 napisane przez M.Z.

  Brawo !!! Dziękuję Urzędowi Miejskiemu za reakcję na wcześniejsze komentarze.

 • Link do komentarza Witek wtorek, 11 maja 2021 12:14 napisane przez Witek

  Dobra decyzja! Brawo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane