czwartek, 15 kwietnia 2021 12:49

Włamali się do domu - zostali zatrzymani

 

Gnieźnieńscy policjanci ustalili mężczyzn, którzy kilkanaście dni temu dokonali włamania na teren jednej z nieruchomości na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca 2021 roku w porze nocnej na osiedlu Konikowo w Gnieźnie. Sprawcy włamali się do remontowanego domu, gdzie liczyli na zdobycie wartościowych przedmiotów. Ostatecznie ich łupem padły rury miedziane, radio, a także inne drobne przedmioty. Straty osoby pokrzywdzonej opiewają na kwotę ponad dwóch tysięcy zł.

Policjantom badającym sprawę udało się ustalić złodziei - są to mężczyźni w wieku 38 i 40 lat. Jeden z nich jest mieszkańcem Gniezna, drugi bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze przedstawili już rabusiom zarzuty kradzieży z włamaniem za które teraz odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane