poniedziałek, 05 kwietnia 2021 16:45

Ciało mężczyzny wyłowione ze stawu

 

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały wezwane do zwłok, ujawnionych w jednym ze stawów na terenie Łubowa.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia, po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w jednym ze stawów znajdujących się w Łubowie przy drodze wojewódzkiej nr 194, ujawniono unoszące się ciało.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo z łodzią oraz JRG gniezno. Po przybyciu pierwszego z zastępów wyciągnięto zwłoki na brzeg stawu - jak się okazało, należały one do mężczyzny. Z uwagi na stan ciała odstąpiono od reanimacji. Na miejsce wezwana została policja oraz powiadomiony zostanie prokurator.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane