wtorek, 19 listopada 2019 11:25

Poranne dachowanie na szosie kłeckoskiej

 
Poranne dachowanie na szosie kłeckoskiej źródło: OSP Zdziechowa

We wtorkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 190 między Gnieznem a Kłeckiem doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów.

19 listopada po godzinie 6 służby otrzymały powiadomienie o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść między Oborą a Działyniem. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno i OSP Zdziechowa.

Po dotarciu pierwszego z zastępów okazało się iż doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego marki Opel, w wyniku którego drugi z pojazdów wypadł z jezdni i dachował w rowie.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu zdarzenia, uszkodzonego Opla i udzieleniu pomocy poszkodowanym. Na miejsce przybyły zespół ratownictwa medycznego przetransportował jedną osobę do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań i usunięcia przeszkód drogę zabezpieczała OSP Zdziechowa.

źródło: OSP Zdziechowa


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane