Od najbliższej soboty uruchomione mają zostać ogródki, ustawione przed lokalami gastronomicznymi - cały czas trwa ich składanie i przygotowania do przyjęcia klientów.
Siedziba Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w centrum miasta zyskała nowe pomieszczenia. Wracają też zajęcia z podopiecznymi.
W minioną środę strażacy zostali wezwani do pożaru dużego obszaru traw, zlokalizowanych w rejonie stadionu żużlowego i osiedla Grunwaldzkiego.
W środowe południe na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie gnieźnieńskim doszło do zdarzenia, które skutkowało urazem wymagającym pomocy medycznej.
Mając 2,4 promila alkoholu w organizmie wsiadł na motorower i doprowadził do zderzenia z samochodem, z którym się mijał.
W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o możliwym uszkodzeniu gazociągu podczas prac prowadzonych na ul. Wolności.
W punkcie handlowym prowadzonym przez 50-letnią mieszkankę powiatu gnieźnieńskiego policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli nielegalną odzież, perfumy i wyroby tytoniowe.
Brak przyznania środków na zakup wozów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych z powiatu gnieźnieńskiego, cały czas budzi emocje. 
Strona 1 z 569

Ostatnio dodane