Jesteś tutaj:Sport Rusza Akademia Speedrowera „Orzełki”
sobota, 27 listopada 2021 15:10

Rusza Akademia Speedrowera „Orzełki”

  KS Orzeł Gniezno

KS Orzeł Gniezno chce kłaść duży nacisk na szkolenie dzieci i młodzieży. Właśnie dlatego przedstawiciele klubu postanowili powołać do życia nowy twór, jakim jest Akademia Speedrowera “Orzełki”.

W czwartek odbyło się spotkanie, podczas którego ustalone zostały założenia i cele Akademii Speedrowera “Orzełki”. Jej dyrektorem został Paweł Graczyk, prywatnie ojciec Arkadiusza Graczyka. Obydwaj bardzo pokochali speedrower i chcą się angażować w rozwój gnieźnieńskiego speedrowera, co jest bez wątpienia wspaniałą sprawą!

Pełne wsparcie przy bieżącej działalności Akademii Speedrowera “Orzełki” zadeklarowali rodzice naszych podopiecznych, na czele z Rafałem Ambrożakiem i Mariuszem Graczykiem. Trenerem akademii został natomiast Dawid Zachmyc.

Akademia będzie gromadzić dzieci do 14. roku życia. W przyszłym sezonie zamierzamy przystąpić do CS Superligi żaków, by nasi najmłodsi mogli regularnie rywalizować z rówieśnikami i walczyć o cenne doświadczenie.

KS Orzeł Gniezno zaprasza wszystkich do Akademii Speedrowera “Orzełki”! Szczegóły u przedstawicieli klubu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane