Jesteś tutaj:Sport Wysoka wygrana juniorek młodszych MKS PR w Poznaniu
piątek, 22 października 2021 10:37

Wysoka wygrana juniorek młodszych MKS PR w Poznaniu

  MKS PR
Wysoka wygrana juniorek młodszych MKS PR w Poznaniu źródło: MKS PR

W środę MKS PR Gniezno wygrał na wyjeździe z drużyną KS Pyrki Poznań (45:16). Było to spotkanie w ramach 3. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gnieźnianek. Różnica klas była widoczna już od pierwszych sekund meczu. Gospodynie nie miały żadnego pomysłu na zdobywanie bramek. Pierwsze trafienie z zanotowały dopiero w 9 minucie. Dobra gra w defensywie, podparta udanymi interwencjami sprawiły, że inicjatywa należała do żółto-czarnych. Do przerwy mieliśmy 21-8.

W drugiej połowie gry gnieźnianki podkręciły skuteczność rzutową, finalnie dorzucając kolejne 24 bramki przy constansie trafieniowym ze strony poznanianek. Po końcowej syrenie triumf świętowały reprezentantki MKS PR Gniezno, które po trzech spotkaniach mają komplet zwycięstw na swoim koncie.

KS Pyrki Poznań – MKS PR Gniezno 15:46 (8-21)

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – Wabińska (5), Bartkowiak (7), Skoczeń (3), Piotrowska (4), A. Stręk (1), Szymańska (4), Musiał (9), Tanaś (2), Łachowska (6), Śmigowska (4), K. Stręk.

Najwięcej bramek dla KS Pyrki Poznań – Latanowicz (5).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane