Jesteś tutaj:Sport Jakub Gewert z nowym klubem w lidze niemieckiej
środa, 07 kwietnia 2021 07:22

Jakub Gewert z nowym klubem w lidze niemieckiej

  mn
Jakub Gewert z nowym klubem w lidze niemieckiej zdjęcie nadesłane

Świetny świąteczny prezent sprawił sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który podpisał nowy, lukratywny, jednoroczny kontrakt z drużyną, FVT Heilandsweide, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.

Po 3 letnim epizodzie związanym z reprezentowaniem klubu BTTC Grun WeiB, nadszedł czas na zmiany. Jeśli ograniczenia w przemieszczaniu związane z pandemią COVID-19 na to pozwolą,  to w nowej drużynie, Gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach do końca sezonu. Drużyna FVT Heilandsweide występuje w drugiej lidze berlińskiej, a jej tegorocznym celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Sam zawodnik nie krył zadowolenia z obrotu całej sprawy i podpisania nowego kontraktu w ostatnich dniach okienka transferowego: Jestem bardzo zadowolony z podpisania kontraktu z nowym klubem. Jest to dla mnie kolejna szansa do rozwoju oraz pomocy drużynie w osiągnięciu jej sportowych celów. Kiedy przyjechałem na rozmowy do klubu, zapoznałem się z chłopakami i od razu wiedziałem, że to miejsce w którym chce spędzić kolejny sezon. Wszyscy byli bardzo życzliwi i podkreślali, że będę ważną częścią całego zespołu, który chce się mierzyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowe. Jestem ambitnym człowiekiem na korcie i poza nim, zawsze interesuje mnie gra do końca o najwyższe cele, dlatego nie wahałem się składając podpis na umowie. Mam nadzieje, że dołożę swoją cegiełkę do sukcesu drużyny i  pod koniec wakacji będziemy mogli świętować awans.

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa sezony występów w lidze niemieckiej, Jakub Gewert był niepokonany na korcie notując bilans 12 zwycięstw z rzędu grając zarówno na pozycji numer  1 oraz 2 w swoim zespole. Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia przyczyni się do wzrostu poziomu sportowego naszego lokalnego zawodnika, przed którym stoją nowe wyzwania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane