Jesteś tutaj:Sport Młodzicy Pelikana wrócili ze Śremu z bagażem doświadczeń
poniedziałek, 22 lutego 2021 07:47

Młodzicy Pelikana wrócili ze Śremu z bagażem doświadczeń

  mnopr
Młodzicy Pelikana wrócili ze Śremu z bagażem doświadczeń zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego udali się na turniej halowy do Śremu, gdzie w przyszło im się zmierzyć z kilkoma ciekawymi zespołami.

Młodzi zawodnicy Pelikana Niechanowo mieli okazję zmierzyć się m.in. z takimi drużynami, jak Polonia Środa Wielkopolska, Huragan Pobiedziska czy też Kotwica Kórnik. Zespół z Niechanowa trafił do grupy A, gdzie rywalizował z UKS Śrem, Kotwicą Kórnik, Polonią Środa Wielkopolska, Orlik Poznań.

Inauguracyjne spotkanie młodzicy przegrali z gospodarzem turnieju 2:0 w kolejnym meczu zmierzyli się z ekipą Polonii Środa Wielkopolska, gdzie również musieli uznać gorycz porażki. W trzecim meczu fazy grupowej zespół kierowany przez Andrzeja Stefańskiego pokonał Kotwicę Kórnik, aplikując im aż 3 bramki. Do awansu zabrakło niewiele, gdyż  w ostatnim meczu grupowym Pelikan Niechanowo po bramce samobójczej musiał uznać wyższość Orlika Poznań.

Po zakończonej fazie grupowej zespół z Plant o 9 miejsce w turnieju zmierzył się z Kłosem Zaniemyśl i odniósł 2 zwycięstwo w turniejowej rywalizacji tym samym zajmując dziewiątą lokatę.

Szkoleniowo było to bardzo ważne przetarcie dla młodych graczy, gdyż turnieje halowe stanowią dodatek do całego procesu szkoleniowego. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane