Jesteś tutaj:Sport Wystawa „40 lat od medalu” – zapowiedź
środa, 18 listopada 2020 12:07

Wystawa „40 lat od medalu” – zapowiedź

 

Mimo wszelkich utrudnień i faktu, że nie można zaprosić do środka zwiedzających, Miejski Ośrodek Kultury gościł ostatnio żużlowców.

Jeszcze przed wprowadzeniem obecnych obostrzeń MOK zapraszał do zapoznania się z ekspozycją "40 lat od medalu", wspominającej wyjątkowe, sportowe wydarzenie.

Czterdzieści lat temu żużlowcy Startu zdobyli jedyny jak dotąd, brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Z tej okazji, wraz z Gnieźnieńskim Towarzystwem Motorowym Start przygotowano wystawę, która wspomina wydarzenia z 1980 roku. Poniższy materiał pokrótce przedstawia ekspozycję. Pełny reportaż z wystawy wyemitowany zostanie niebawem.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane