Jesteś tutaj:Sport Gnieźnieńscy lekkoatleci na obozie w Międzyzdrojach
piątek, 21 sierpnia 2020 16:30

Gnieźnieńscy lekkoatleci na obozie w Międzyzdrojach

  mn
Gnieźnieńscy lekkoatleci na obozie w Międzyzdrojach zdjęcie nadesłane

W ostatnich dniach zawodnicy klubu MKS Gniezno przebywali na obozie sportowym w Międzyzdrojach. Celem obozu było przygotowanie zawodników do drugiej części sezonu lekkoatletycznego.

Pandemia mocno pokrzyżowała plany startowe lekkoatletów. Zawody mistrzowskie zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, zostały przeniesione na drugą połowę września. W trakcie trwania obozu młodzież brała udział w treningach i zajęciach sportowych organizowanych na urozmaiconych trasach Wolińskiego Parku Narodowego, a także bieżni lekkoatletycznej stadionu miejskiego.

Gnieźnieńscy lekkoatleci uczestniczyli także w organizowanym corocznie Biegu Śniadaniowym, aktywnie pokonując czterokilometrową trasę wspólnie z gwiazdami sportu i telewizji. Mogli także podziwiać rywalizację czołowych europejskich skoczków o tyczce podczas XXII memoriału im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego, który odbył się w poniedziałek, 17 sierpnia, w pobliżu Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Udział w obozie sportowym pozwolił chociaż w części zrekompensować czas przymusowego pobytu w domach i nadrobić zaległości treningowe.

1 komentarz

  • Link do komentarza Maro sobota, 22 sierpnia 2020 09:42 napisane przez Maro

    Tylko dziewczęta uprawiają w Gnieźnie lekkoatletykę ? A gdzie nasi gnieźnieńscy chłopcy ???? W kubach dyskotekowych ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane