Jesteś tutaj:Sport Zawody łucznicze w MOK-u
poniedziałek, 27 lipca 2020 15:36

Zawody łucznicze w MOK-u

 

W najbliższy poniedziałek odbędą się kolejne warsztaty łucznicze dla młodzieży. Wszyscy chętni w wieku od 12 do 16 lat będą mogli skorzystać z możliwości nabycia umiejętności strzelania z łuku pod okiem instruktora i sprawdzenia swoich umiejętności.

Wystarczy tylko zgłosić chęć uczestnictwa drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca 2020 r. Każdy zainteresowany nabędzie podstawowych nawyków związanych z łucznictwem, m.in.: jaka jest prawidłowa postawa łucznicza, poprawne zakładanie cięciwy, jak napinać łuk, w jaki sposób jest zakładana strzała, jak unikać błędów podczas strzelania, jak celować do tarczy itp. Każdy początkujący łucznik, jeśli nabędzie podstawowych umiejętności, nie będzie miał większego problemu z przyswojeniem kolejnych elementów tego interesującego sportu.

Zawody odbędą się 3 sierpnia o godzinie 17.00 na Zielonym Zapleczu MOK. Liczba osób jest ograniczona, w związku z czym obowiązują zapisy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane