Jesteś tutaj:Sport Turniej w siatkówkę plażową na Dalkach
środa, 22 lipca 2020 13:53

Turniej w siatkówkę plażową na Dalkach

 

W najbliższą sobotę na Dalkach zostanie rozegrany turniej w siatkówkę plażową - dla najlepszych zespołów przewidziane są nagrody.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 25 lipca od godz. 14.00 na terenie rekreacyjnym przy ulicy Gajowej (kierunek na Kokoszki). Zawody odbędą się w kategorii zespołowej kobiet i mężczyzn. 

System rozgrywek każdy z każdym w grupach do dwóch wygranych setów do 25 pkt, trzeci do 15 pkt. Wpisowe wynosi 40,00 zł od zespołu. Informacje dodatkowe: 602 384 301.

Zespoły dwuosobowe plus zawodnik rezerwowy. Organizator zapewnia napoje, ciasto, kawa oraz ognisko na zakończenie turnieju. Dla czołowych zespołów puchary, medale, dla pozostałych upominki. Przewidziano nagrody dla uczestników turnieju.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane