Jesteś tutaj:Sport Sztab szkoleniowy Mieszka już ustalony
poniedziałek, 22 czerwca 2020 07:20

Sztab szkoleniowy Mieszka już ustalony

 
Sztab szkoleniowy Mieszka już ustalony archiwum redakcji

Nowy-stary zarząd MKS Mieszko Gniezno skompletował trzyosobowy sztab szkoleniowy pierwszego zespołu.

Kilka dni temu klub ze Strumykowej informował o wyłonieniu nowego zarządu na kolejną kadencję. Zgodnie z oczekiwaniami nie było w tym zakresie dużych niespodzianek i od 18 czerwca w jego skład wchodzą: Maciej Ciesielski - prezes zarządu, Marek Lisiecki - członek zarządu, Waldemar Czajkowski - członek zarządu, Janusz Malęgowski - członek zarządu oraz Roman Gąsiorowski - honorowy członek zarządu.

Jedną z pierwszych decyzji zarządu nowej kadencji było ogłoszenie składu trzyosobowego sztabu szkoleniowego, w którego skład wchodzą: Mariusz Bekas - trener, Przemysław Urbaniak - drugi trener oraz Marek Garjaciak - kierownik. Sztab szkoleniowy będzie odpowiedzialny, za realizacje celów założonych przez zarząd w oparciu o możliwości finansowe klubu z Pierwszej Stolicy.

1 komentarz

  • Link do komentarza emil wtorek, 23 czerwca 2020 20:55 napisane przez emil

    Tragedia!Cztery lata bedziemy slyszec o WSPANIALEJ AKADEMII chyba ze wybory wtedy pojawia sie PIEKNE OPOWIESCI a prawdziwi kibice zrobieni w bambuko!No ale gnieznianie tak zadecydowali!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane