Jesteś tutaj:Sport Mieszkowcy wracają do zajęć
piątek, 12 czerwca 2020 10:25

Mieszkowcy wracają do zajęć

 
Mieszkowcy wracają do zajęć archiwum redakcji

Po długiej przerwie spowodowanej przez epidemię, piłkarze MKS Mieszko Gniezno wracają do zajęć treningowych.

Pierwsze spotkanie zawodników pod okiem trenera Mariusza Bekasa odbędzie się w poniedziałek 15 czerwca o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Strumykowej. Będzie to pierwsza okazja od trzech miesięcy zobaczyć biało-niebieskich na zielonej murawie. Wszyscy tego czasu nie zaprzepaścili i podtrzymywali swoją formę, by móc w każdej chwili powrócić na Strumykową.

Jak informuje klub, w najbliższy poniedziałek trener Marusz Bekas będzie miał do dyspozycji kilkunastu graczy, którzy będą przygotowywać się do rozgrywek ligowych oraz rozgrywek Pucharu Polski. Do ich rozpoczęcia zostało jeszcze kilka tygodni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane