Jesteś tutaj:Sport Mieszko Gniezno z licencją na grę w III lidze
piątek, 05 czerwca 2020 17:22

Mieszko Gniezno z licencją na grę w III lidze

 

Pomorski Związek Piłki Nożnej poinformował w swoim komunikacie iż Mieszko Gniezno otrzyma licencje na grę w III lidze.

Komisja ds. Licencji Klubowych 2 grupy III ligi informuje, że na posiedzeniu w dniu 02.06.2020 r. w trybie zdalnym, poddano analizie dokumenty klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach III ligi grupa 2.

Procedura procesu licencyjnego oparta jest na właściwych przepisach podręcznika licencyjnego PZPN dla klubów III ligi na sezon 2020/2021 i następne zatwierdzonego Uchwałą Komisji ds. Nagłych PZPN nr 1/2020 z dnia 19.03.2020 r.

Na podstawie złożonych przez Wnioskodawców dokumentów oraz ich uzupełnieniu komisja postanowiła przyznać licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach III ligi grupa 2 w sezonie 2020/2021 dla klubów następujących klubów: KP Chemik Police, KKS 1925 Kalisz, MKP Kotwica Kołobrzeg, KP Starogard Gdański, MKS Mieszko Gniezno, KS Radunia Stężyca, KS Sokół Kleczew, SKS Bałtyk Gdynia z nadzorem infrastrukturalnym oraz dotyczącym personelu, MKS Nielba Wągrowiec z nadzorem infrastrukturalnym, Pogoń Szczecin SA z nadzorem infrastrukturalnym, OKS Świt Skolwin-Szczecin z nadzorem infrastrukturalnym.

Odmówiono przyznania licencji uprawniającą do udziału w rozgrywkach III ligi grupa 2 w sezonie 2020/2021 dla klubu KS Górnik Konin w związku z rażącym naruszeniem przepisów finansowych i infrastrukturalnych. Odmówiono rozpatrywania wniosku uprawniającą do udziału w rozgrywkach III ligi grupa 2 w sezonie 2020/2021 dla klubu KS Grom Nowy staw w związku z rezygnacją w udziału w rozgrywkach na poziomie III ligi.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane