Jesteś tutaj:Sport Mieszko Gniezno z dopuszczonym stadionem
środa, 27 maja 2020 07:32

Mieszko Gniezno z dopuszczonym stadionem

  mnopr
Mieszko Gniezno z dopuszczonym stadionem archiwum redakcji

Największy obiekt sportowy przy ul. Strumykowej przeszedł pozytywną weryfikację i klub może brać udział w rozrywkach III ligi.

Sportowe życie w czasie pandemii to nie tylko powolne otwieranie rozgrywek sportowych, czy szkolenia dzieci i młodzieży, ale także żmudna praca biurowa. Jednym z jej aspektów jest złożenie kompletnej dokumentacji a także przygotowanie obiektu do rozgrywek ligowych. 

Stadion piłkarski (tzw. dolny), który należy do Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a użytkowany jest przez Miejski Klub Sportowy "Mieszko", przeszedł właśnie pozytywną, coroczną weryfikację i został dopuszczony do rozgrywek. To jeden z ważnych etapów do tego aby przystąpić do rozgrywek III ligi. O tym, w jakim kształcie będzie się ona odbywać, przekonamy się zapewne w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane