Jesteś tutaj:Sport Zmienione terminy kursów nauki pływania
piątek, 13 marca 2020 07:44

Zmienione terminy kursów nauki pływania

  mn
Zmienione terminy kursów nauki pływania zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż w związku z zamknięciem basenu zmienione zostają terminy terminy zajęć nauki pływania małych dzieci, oraz weekendowych kursów nauki pływania

Edycja zimowa: przewidywany termin zajęć 28 i 29 marca br., oraz 4 i 5 kwietnia br. ostatnie zajęcia kursu.

Edycja wiosenna - kurs 18-godzinny: przewidywany termin zajęć 18 i 19 kwietnia br., oraz ostatnie zajęcia 21 czerwca br. Zapisy na edycję wiosenną potrwają do 16 kwietnia br.

Spotkania organizacyjne na kurs podstawowy i doskonalenia zostają przesunięte z dnia 26 marca br. na dzień 16 kwietnia br.

Nauka małych dzieci - nie odbędą się zajęcia w następujących terminach: 13, 19 i 20 marca br.

Planowane terminy zajęć: 26 i 27 marca br., oraz 2, 3, 9 , 10, 16 i 17  kwietnia br. - zakończenie kursu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane