czwartek, 05 grudnia 2019 09:41

Oświadczenie zarządu MKS Mieszko Gniezno

 
Oświadczenie zarządu MKS Mieszko Gniezno archiwum redakcji

Miejski Klub Sportowy "Mieszko" Gniezno wystosował oświadczenie, w którym odnosi się do aktualnej sytuacji finansowej oraz sportowej. Poniżej przedstawiamy jego treść, pozostawiając ją bez komentarza.

4 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz piątek, 06 grudnia 2019 08:29 napisane przez rezigiusz

  Cóż czekam na przysłowiowe "wyłączenie światła" przez ostatniego wychodzącego bo wszytko wskazuje iż ku temu to zmierza. Sorry ale od ponad roku AM nie organizuje żadnego otwartego turnieju dla dzieci z AM. Ostatni jaki był to ten który był w dniu rozgrywania meczu o awans w 2018 roku. Pamiętam jak dziś jak dzieci które przyjechały z Szczecina na ten turniej od szefa Magistratu otrzymały w upominkach "soczek Cymes" w cenie 0,90 zł i jakieś bzdety.No ale wtedy to był "rok wyborczy" i trzeba było się lansować PRowsko.

  Teraz oprócz rozgrywek PZPN dla dzieci nic żadnych dodatkowych turniejów open u nas ani wyjazdów na turnieje open. Co jest grane w AM nie wiem ale powiem tak ""certyfikacyjna gwiazdka PZPN" nic nie da bo to nie kulinarna Gwiazdka Michelin. Do tego zero spotkania AM z rodzicami jak to bywało wcześniej. Co to ma być "jednowładztwo".

 • Link do komentarza SKRZYDŁOWY czwartek, 05 grudnia 2019 12:06 napisane przez SKRZYDŁOWY

  Co było do przewidzenia. Motykę lepiej zostawić w szopie, a nie ruszać z nią na ŚŁOŃCE !

 • Link do komentarza mirek czwartek, 05 grudnia 2019 11:28 napisane przez mirek

  ma sie kase,ma sie drużyne,jest było i będzie tak niestety, takimi finansami tylko tyle 3liga nie dla gniezna... przykre ale prawdziwe,gniezno sobie nieda rady ,tylko i wyłącznie z zewnątrz solidny sponsor inaczej nie widzę przysłości piłki w gnieżnie,jako kibic też sie musze z tym faktem pogodzić kropka.

 • Link do komentarza misiakisia czwartek, 05 grudnia 2019 10:56 napisane przez misiakisia

  Jako rodzic syna Akademii Mieszko powiem tak. My rodzice dzieci widzimy że płacone przez nas opłaty znikają w "kociołku" MKS. Sorry ale płacąc składki w kwocie 100 zł wydaje mi się iż w GRUDNIU jednostki treningowe dzieci powinny odbywać się na zadaszonych obiektach sportowych. Nwm co się dzieje z tymi pieniędzmi ale coraz częściej w rozmowach miedzy rodzicami słyszy się iż to dzięki AM drużyna seniorska jeszcze istnieje. Pytam się jako rodzic dlaczego 9/10 latkowie mają jednostki treningowe na dworze !!! Dlaczego rok temu przy mniejszej ilości dzieci jednostki treningowe od połowy listopada odbywały się na halach sportowych. Co to za przyjemność dla dziecka i terenera odbywania treningu przy ujemnej temperaturze !!!

  Przemilczę fakt iż w grudniu będzie mniej jednostek treningowych o 1/3 a cena bez zmiany za treningi. To jest fair ???

  Sorry ale proszę się nie dziwić ze rodzice nie angażują się w AM. Po co aby patrzeć jak po znajomości powołuje się dzieci na turnieje robi się segregacje na dzieci VIP i inne. Gdzie tu rywalizacja gdzie tu ta równość jak jeżdżą na turnieje jedne i te same dzieci nie dając szans innym dzieciom. Co to jest się pytam !!! Jak mają się czuc dzieci i rodzice z jednej grupy wiekowej którzy widza to co widzą. Co to Akademia"znajomości"Mieszka !!!

  Mogłabym napisać więcej ale po jak Zarząd i Kadra wie lepiej wszystko i nie zależnie od oceny trenera dla nas syn jest i będzie najlepszy !!!

  Co do rumuńskiego potworka pana Romana Młodkowskiego z przed ostatniego akapitu oświadczenia spószczę zasłonę milczenia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane