Jesteś tutaj:Sport Mikołajkowy mecz charytatywny: Szczypiorniak kontra Spółdzielcy
sobota, 30 listopada 2019 16:22

Mikołajkowy mecz charytatywny: Szczypiorniak kontra Spółdzielcy

  mnopr
Mikołajkowy mecz charytatywny: Szczypiorniak kontra Spółdzielcy zdjęcie nadesłane

Zapraszamy już za tydzień na wyjątkowe spotkanie sportowe, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz pomocy dzieciom.

Już 8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Łubieńskiego o godzinie 12:00 odbędzie się Mikołajkowy Mecz Charytatywny. Na płycie zmierzą się ze sobą dwie ekipy - Szczypiorniak Gniezno oraz Drużyna Spółdzielców, w skład której wchodzą reprezentanci Banku Spółdzielczego Gniezno oraz PSS Społem. 

Będzie to już ósma edycja tej wyjątkowej imprezy,  w jej trakcie, poza samym meczem, zaplanowano konkursy dla publiczności z nagrodami, występy taneczne dzieci, kiermasz stroików świątecznych oraz darmową watę cukrową dla dzieci. 

Tradycyjnie już organizacja meczu ma wymiar charytatywny tzn: jest otwarte konto na które można przekazywać dobrowolne datki oraz podczas samego meczu będzie przeprowadzona zbiórka do puszek. Przelewu można dokonać na konto 77 9065 0006 9998 0005 5109 5111 Bank Spółdzielczy w Gnieźnie z dopiskiem: Mecz Charytatywny VIII edycja.

Beneficjentem tegorocznej zbiórki jest Stowarzyszenie Wielki Mały Uśmiech,  które skupia grupę ok. 30 dzieci, głównie z rodzin patologicznych i dysfunkcyjnych.

1 komentarz

  • Link do komentarza Roman 2 niedziela, 01 grudnia 2019 09:17 napisane przez Roman 2

    A Spółdzielnia Mieszkaniowa pod wodzą swojego "kapitana" ser Zdzisława nie wystawi nigdy swojej, żeńskiej drużyny ? Mo bo chłopów w tej Spółdzielni chyba już nie ma, z tego co widzę wchodząc do budynku na Budowlanych 2.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane