Jesteś tutaj:Sport Plan sparingowych spotkań Mieszka
wtorek, 19 listopada 2019 14:54

Plan sparingowych spotkań Mieszka

  MKS Mieszko

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka zakończyli rundę jesienną w III lidze. Poznaliśmy już ramowy plan zimowych przygotowań biało-niebieskich do rundy wiosennej.

Wznowienie zajęć w 2020 roku zaplanowane zostało na 11 stycznia. W trakcie zimowego ładowania akumulatorów biało-niebiescy rozegrają 8 lub 9 meczów kontrolnych z drużynami z 1, 2, 3 i 4 ligi. Nie wiadomo czy, jak co roku, mieszkowcy udadzą się na zimowe zgrupowanie.

Plan meczów kontrolnych:
18.01 MIEDŹ II Legnica (III liga)
22.01 ODRA Opole (I liga)
25.01 MIEDŹ Legnica (I liga)
01.02 SOKÓŁ Kleczew (III liga)
08.02 ELANA Toruń (II liga)
15.02 GÓRNIK Polkowice (II liga)
19.02 CHOJNICZANKA Chojnice (I liga)
22.02 termin wolny/rywal nieznany
29.02 CHEMIK Bydgoszcz (IV liga)

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo piątek, 22 listopada 2019 16:52 napisane przez kibolo

    Po co ta drużyna kopaczy piłki w Gnieźnie istnieje?Skoro włodarze miasta i kierownictwo drużyny nie mają ambicji awansu czy też miasto na utrzymanie Mieszka w II lidze nie stać to piłkarze niech idą kopać rowy,doły skoro dobrze kopać piłki im nie każą.Pieniądze rzucane w błoto przekazać na szkolenie dzieci czy ludziom starszym i zmobilizować ich do uprawiania sportu.Lepsze to niż żarcie garściami tabletek.Karta seniora Panie prezydencie nie wszędzie obowiązuje.Np na siłowni,kortach tenisowych,...Kibicom proponuję bojkot meczy Mieszka skoro w interesie zarządu jest tylko zmniejszanie bezrobocia wśród kopaczy.Sztuka dla sztuki?Za to kibiców ma się w d...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane