Jesteś tutaj:Sport Sukcesy Inochi Gniezno w turnieju Satori Cup
wtorek, 08 października 2019 07:59

Sukcesy Inochi Gniezno w turnieju Satori Cup

  mn
Sukcesy Inochi Gniezno w turnieju Satori Cup zdjęcie nadesłane

W miniony weekend reprezentacja gnieźnieńskiego klubu karate brała udział w zawodach rozgrywanych w Złotowie.

Była to doskonała okazja, aby sprawdzić formę przed zbliżającym się Pucharem Polski w Karate. Zawodnicy klubu w składzie Marcin Woliński, Arkadiusz Kwaśniewski, Kacper Majchrzak oraz Łukasz Wiśniewski w sumie wywalczyli 5 medali.

Marcin Woliński w konkurencji kata indywidualne wywalczył medal brązowy, natomiast w kumite indywidualnym uplasował się na najwyższym stopniu podium. Arkadiusz Kwaśniewski zdobył złoty medal w kumite indywidualnym.W tej samej kategorii startował również Kacper Majchrzak, który zakończył zawody na trzecim miejscu.

W kategorii senior w kumite indywidualnym startował Łukasz Wiśniewski, który uplasował się na miejscu trzecim. Zdobyte doświadczenie podczas turnieju pozwoli nam lepiej przygotować się do startów w Pucharze Polski. Wszystkim gratulujemy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane