Jesteś tutaj:Sport Basen zaprasza po przerwie na promocje
czwartek, 05 września 2019 16:21

Basen zaprasza po przerwie na promocje

 
Basen zaprasza po przerwie na promocje źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca, by po przerwie technologicznej skorzystać z dwóch promocji, przygotowanych na koniec września.

Od 2 do 20 września basen przy ul. bł. Jolenty jest zamknięty z uwagi na prowadzone prace technologiczne. Po tym czasie GOSiR przygotował dwie promocje, którymi zachęca do skorzystania z oferty. 

Od 21 do 30 września trwać będzie akcja promocyjna "Pływasz do woli, aż Cię głowa nie rozboli". W tym czasie obowiązują bilety bez dopłat. Jednocześnie 30 września z okazji przypadającego Dnia Chłopaka, wszyscy panowie mogą zakupić bilet z 50% zniżką. Uwaga - oferta dotyczy godzinnego pobytu na basenie, a przedłużenie pobytu według obowiązującego cennika (promocje nie sumują się).

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza ZośkaD poniedziałek, 23 września 2019 08:59 napisane przez ZośkaD

    Tytuł akcji promocyjnej nie zachęca do skorzystania z niej.
    "Pływasz do woli, aż Cię głowa nie rozboli" wskazuje, że dłuższe przebywanie na pływalni skutkuje bólem głowy. Szkoda zdrowia...

  • Link do komentarza Stefan12 czwartek, 05 września 2019 19:35 napisane przez Stefan12

    Tai, pływasz do woli na jednym torze, bo reszta basenu zajęta przez szkółki pływackie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane