Jesteś tutaj:Sport GOSiR zaprasza na kursy pływania
środa, 06 marca 2019 11:16

GOSiR zaprasza na kursy pływania

 
GOSiR zaprasza na kursy pływania archiwum redakcji

Zbliżające się tegoroczne lato to dobra okazja do nauki pływania. Tym, którzy do tej pory nie nabyli tej umiejętności lub chcą je udoskonalić, GOSiR wychodzi naprzeciw proponując kursy.

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje kursy podstawowej nauki pływania lub też doskonalenia umiejętności pływackiej pod okiem wyszkolonej kadry. Weekendowe kursy (20 godzin) odbywają się w soboty i niedziele w terminie od 23 marca do 16 czerwca br. 

Zapisy trwają do 21 marca u pracowników szatni basenowej, którzy udzielą także dodatkowych informacji. Tel. 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane