Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022, które upoważniają do wejścia na domowe spotkania gnieźnieńskiej drużyny.
czwartek, 23 września 2021 11:00

Czas na nowy rozdział. MKS PR wraca do gry

Nareszcie rozpoczynają się zmagania w ramach I ligi kobiet gr. A. Pierwszym rywalem dla MKS PR URbis Gniezno będzie SPR Sambor Tczew. Początek spotkania w sobotę o godzinie 19:00.
Pochodząca z Pierwszej Stolicy Polski Paula Kulig wzięła udział w programie emitowanym na kanale Polsat. Ostatecznie dotarła do półfinału.
środa, 22 września 2021 07:38

Jesienna edycja kursów nauki pływania

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na jesienną edycję kursów nauki pływania na basenie.
środa, 22 września 2021 07:18

Gniezno Santander Cup za nami

Turniej “Santander Gniezno Cup 2021” przeszedł do historii. W kategorii dzieci zwycięstwo zaliczyła drużyna UKS Tuzinek Gniezno, a w młodziczce najlepszy okazał się zespół Bukowsko-Dopiewski KPR,  który w wielkim finale pokonał ekipę SPR Kępno. Poniżej prezentujemy pełne wyniki.
Już w najbliższą sobotę Grinbud KS Gniezno rozpocznie nowy sezon 1. Polskiej Ligi Futsalu. W pierwszym meczu gnieźnieński zespół zmierzy się w hali im. Mieczysława Łopatki przy Sportowej 3 z drużyną We-Met FC. 
poniedziałek, 20 września 2021 11:18

Międzynarodowy bieg dotarł do Gniezna

Do Grodu Lecha zawitali uczestnicy Lions Charity Run, który pokonuje trasę z Niemiec do Obwodu Kaliningradzkiego. Ich celem jest zbiórka pieniędzy dla potrzebujących.
poniedziałek, 20 września 2021 08:10

Piast Łubowo - Chrobry Gniezno

Sobotnie spotkanie młodzików Piasta Łubowo i Chrobrego Gniezno rozgrywane w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej stało na bardzo dobrym poziomie. Piłkarze obu drużyn stworzyli bardzo dobre widowisko pełne walki, dramaturgii i sytuacji bramkowych.
Strona 1 z 128
m

Ostatnio dodane