W niedzielny wieczór po raz kolejny do Gniezna zawitała reprezentacja polskich artystów, którzy przybyli by zmierzyć się z przedstawicielami Gniezna we wspólnym, charytatywnym meczu „Gwiazdy na Gwiazdkę”.
O prawie setkę morsów więcej od ubiegłorocznego rezultatu - po raz kolejny gnieźnieńskie morsy pobiły własny rekord w ilości osób biorących udział we wspólnej kąpieli.
Piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno znów zwycięskie! W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka rozprawiły się z KS AZS AWF Handball-28 Wrocław 33:24. To siódme zwycięstwo gnieźnianek w trwającym sezonie I ligi kobiet gr. B.
piątek, 13 grudnia 2019 15:10

Czas na gnieźnieńsko-wrocławskie starcie

Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zainkasowały już pięć zwycięstw z rzędu, a apetyty ciągle rosną. Szansą na przedłużenie świetnej passy będzie sobotni mecz z KS AZS AWF Handball-28 Wrocław.
Z okazji 101. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego, w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie odbyły się zawody strzeleckie pod patronatem KBS Witkowo.
W sobotę zawodnicy czerwono-czarnej drużyny przeszli badania wydolnościowe, które pozwoliły ocenić ich stan zdrowia oraz przygotowanie do przyszłorocznego sezonu.
czwartek, 12 grudnia 2019 11:19

GTM Start Gniezno z licencją zwykłą

Zespół ds licencji działający przy Polskim Związku Motorowym poinformował w środę o przyznanych licencjach na sezon 2020.
Wstępna koncepcja jest gotowa, a obecnie realizowana jest dokumentacja niezbędna do prowadzenia w przyszłości prac budowlanych.
Strona 1 z 89

Ostatnio dodane