Już w najbliższą sobotę 22 lutego Sklep Polski MKK Gniezno podejmie zespół Sokół Międzychód. Zapowiada się wymagające spotkanie.
W minioną niedzielę na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu odbył się turniej ALT OPEN by  Tecnifibre.
W weekend, 15-16 lutego b.r. odbył się w Ostrowie Wielkopolskim drugi i zarazem ostatni zjazd Wielkopolskiej III Ligi Juniorów, w której udział wzięli młodzi szachiści Chrobrego II Gniezno. Nasi reprezentanci odnieśli spory sukces, kończąc rywalizację na pierwszym miejscu i tym samym uzyskując awans do tegorocznych rozgrywek II ligi!
 W miniony weekend odbyła się kolejna edycja imprezy „O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie”.
W miniony weekend w sali sportowej OKSiR i obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie odbyły się XXI Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym.
Na wyjątkowy wyczyn zdecydowała się grupa śmiałków z całej Polski, wśród których była gnieźnianka. Ekipa wspólnie weszła na jeden ze szczytów w Tatrach w szortach.
Panujące dodatnie temperatury sprawiły, że funkcjonujące od dwóch miesięcy lodowisko na stadionie żużlowym zostanie już zamknięte.
niedziela, 16 lutego 2020 18:11

Sportowcy zagrali dla Damiana

Działacze sportowi, zawodnicy różnych dyscyplin oraz urzędnicy wzięli udział w meczu piłkarskim, organizowanym w ramach akcji charytatywnej na rzecz Damiana Julkowskiego.
Strona 1 z 97

Ostatnio dodane