Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Po raz kolejny gnieźnieński producent lokalnego piwa otrzymał wysoką nagrodę - tym razem na Konkursie Piw Rzemieślniczych.

niedziela, 08 grudnia 2019 12:52

Mikołajkowe morsowanie na Łazienkach

Prawie setka śmiałków ubranych w mikołajkowe elementy ubioru zdecydowała się na niedzielne, wspólne kąpanie w Jeziorze Winiary.

W piątkowy wieczór w najbardziej koncertowym miejscu w Gnieźnie odbył się długo oczekiwany występ polskiej wokalistki Natalii Przybysz.

Dawid Frąckowiak, były już dyrektor ds. sportowych w Miejskim Klubie Sportowym "Mieszko" Gniezno, wystosował oświadczenie w sprawie swojego odejścia. Chce w ten sposób wyjaśnić okoliczności, które go do tego działania zmotywowały.

sobota, 07 grudnia 2019 17:37

PCK świętowało sto lat działalności

W miniony piątek w Restauracji Europejska odbyło się uroczyste spotkanie z okazji stulecia działalności Polskiego Czerwonego Krzyża.

sobota, 07 grudnia 2019 10:57

Tragiczny wypadek pod Niechanowem

W sobotni ranek na szosie prowadzącej z Gniezna do Witkowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła na miejscu.

piątek, 06 grudnia 2019 19:54

MKS Mieszko opuszcza Dawid Frąckowiak

Klub z ul. Strumykowej opuścił jego dyrektor ds. sportowych, który pół roku temu do niego powrócił po kilkumiesięcznej nieobecności. O sprawie poinformował zarząd.

piątek, 06 grudnia 2019 17:38

Nagły zgon w Starostwie

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w budynku Starostwa Powiatowego. Na miejscu stwierdzono zgon kobiety.

piątek, 06 grudnia 2019 14:37

Do kogo w powiecie nie trafią nagrody?

Jeszcze decyzja nie zapadła, ale prawdopodobnie część pracowników jednostek podległych Starostwie Powiatowemu nie dostanie całorocznych nagród finansowych.

piątek, 06 grudnia 2019 12:04

Pożar w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowe południe w jednym z domów przy ul. Wyszyńskiego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Strona 1 z 542

Ostatnio dodane