Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

20 mln odsłon w ciągu roku1

190 tys. sesji w ciągu miesiąca

45 tys. odsłon tygodniowo

19,5 tys. polubień na Facebooku2


1wyniki za okres 1.01.2017-31.12.2017, 2najwięcej spośród gnieźnieńskich mediów 


Powyższe informacje, oparte na statystykach Google Analytics, potwierdzają iż wybranie reklamy na portalu Gniezno24.com to dobra decyzja. U nas banery wyświetlane są w konkretnych, czytelnych miejscach, bez rotacji i na określonych zasadach. 

 

Wybór reklamy to nie tylko nastawienie się na to, że Czytelnik będzie w nią klikał - jest to też zaznaczenie rangi Państwa firmy, a także utrwalenie jej istnienia również w sieci. Ponadto, zgodnie z tym, co wynika z podanych powyżej danych, reklamy naszych Klientów, obecnych na stronie przez rok, wyświetlone zostały 20 mln razy. To pozwala na utrwalenie marki w świadomości Czytelników, bez konieczności wizyty na stronie, pod którą odsyła reklama. Ponad 80% odwiedzających Gniezno24.com powraca na witrynę regularnie.

 

 

 

Marka Gniezno24.com budowana jest od kilku lat i obejmuje patronatem wiele cyklicznych wydarzeń i inicjatyw na terenie Grodu Lecha, będąc często tam, gdzie tego oczekują Czytelnicy. Podkreśleniem istoty budowania marki jest nie tylko wysoka popularność na Facebooku, ale także chociażby obecność w aplikacji Instagram, gdzie osiągnęliśmy już 2400 oglądających.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 


 

Aktualna oferta reklamowa portalu Gniezno24.com


Do dyspozycji mamy piętnaście banerów reklamowych, których ceny są uzależnione od formatu oraz położenia na stronie. Nie stosujemy rotacji banerów – wykupione miejsce jest do dyspozycji wyłącznie Państwa firmy – można je wymieniać w zależności od potrzeby3, a po kliknięciu link może odsyłać pod wskazany adres lub konkretną ofertę. 


  

► Przesyłane banery mogą mieć mniejszą wysokość, od wskazanych powyżej parametrów (szerokość musi pozostać taka sama). 

► Preferowany format pliku to *.jpg lub *.gif o wadze nie większej niż 150 kb.

► Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy wykonać baner dla Państwa firmy. W tym celu należy nadesłać grafikę, księgę znaku (jeśli jest posiadana) i treść, która miałaby się znaleźć na reklamie. W zależności od tego, czego będzie dotyczyć baner, postaramy się przygotować przynajmniej dwie propozycje. Koszt wykonania wynosi 50 zł netto.

► Banery  0A, 0B, 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13 wyświetlają się w artykułach na tych samych miejscach.

► Banery 5, 6, 7, 8 w artykułach wyświetlają się pomiędzy treścią a komentarzami.

3Podmiany wykupionych banerów są wykonywane w ciągu 24h

 Interesuje Państwa artykuł sponsorowany na portalu Gniezno24.com? 

Artykuł sponsorowany pojawia się w rubryce odpowiedniej dla danej tematyki (jako nowa informacja), a także w suwaku z najważniejszymi wiadomościami na stronie głównej. 

Koszt jednorazowej emisji artykułu sponsorowanego wynosi 50 zł netto. 

Koszt tygodniowej emisji artykułu sponsorowanego wynosi 100 zł netto. 

► W przypadku wykupienia baneru reklamowego na dłuższy okres - artykuł sponsorowany emitujemy nieodpłatnie!

► Do artykułu sponsorowanego koniecznie prosimy załączyć odpowiednią grafikę, a w przypadku rozbudowanego tekstu - zdjęcia dla urozmaicenia treści.

► Na państwa zlecenie możemy przygotować artykuł sponsorowany - koszt wynosi 70 zł netto.
 Emisja kondolencji na portalu - koszt 50 zł netto. Uwaga - publikujemy kondolencje wyłącznie od urzędów i instytucji publicznych. W przypadku publikacji kondolencji w miejscach reklamowych, koszt jest taki sam jak przy emisji baneru reklamowego.
 


W przypadku dłuższej emisji, reklamy oferujemy rabaty!
 Ceny emisji ogłoszeń, reklam lub artykułów sponsorowanych dla urzędów oraz organizacji politycznych są ustalane indywidualnie.

 

 

Zapraszamy do współpracy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.