Jesteś tutaj:Kultura Fismoll zagra w Szufladzie
czwartek, 11 lutego 2016 19:57

Fismoll zagra w Szufladzie

 
Fismoll Fismoll fot. nadesłane

W walentynkowy wieczór w niedzielę 14 lutego do Centrum Kultury Szuflada przyjedzie Fismoll wraz z zespołem.

Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk  to polski muzyk tworzący muzykę akustyczną i liryczną. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem i autorem tekstów. Jego avant popowe i poniekąd baśniowe kompozycje są przyrównywane do twórczości Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós.

W Szufladzie zagra już po raz drugi. Przed Fismollem wystąpi wokalistka Oly. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00. Bilet w przedsprzedaży kosztuje 35 złotych, w dniu koncertu 45 złotych.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane