Jesteś tutaj:Kultura "Dialog struktur"
czwartek, 11 lutego 2016 16:52

"Dialog struktur"

 
"Dialog struktur" "Dialog struktur" fot. nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie w czwartek 18 lutego zaprasza do Dużej Galerii na wystawę pt.: "Dialog Struktur".

Wystawa to zestawienie malarstwa z rzeźbą. Autorami tego wspólnego "dialogu" jest Magdalena Hoffmann i Jens Lawrenz. - Tym razem wystawa międzynarodowa. Zobaczymy obrazy Magdaleny Hoffmann, rodowitej poznanianki oraz niemieckiego rzeźby Jensa Lawrenza. Nie ma co ukrywać, że artyści to para również życiowa. Oboje mieszkają, pracują i żyją w Oderberge nad Odrą - mówiła kuratorka wystawy Iwona Piechocka-Jóźwiak.

Wystawa "Dialog struktur" będzie porozumieniem w wymiarze artystycznym - skonfrontowane zostaną ze sobą dwa nurty, ale i poglądy.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00. Wystawę będzie można oglądać do 22 marca.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane