Jesteś tutaj:Kultura „Muzy malarzy Polskich”
piątek, 12 lutego 2016 13:45

„Muzy malarzy Polskich”

 
„Muzy malarzy Polskich” „Muzy malarzy Polskich” fot. nadesłane

W poniedziałek 15 lutego 2016 o godz. 16.00 zapraszamy serdecznie do Centrum Kultury „Scena to dziwna” na wernisaż fotografii inspirowanej Pani Teresy Ryczkowskiej zatytułowany „Muzy malarzy Polskich”.

Wystawa ta jest jednym z wielu wydarzeń w ramach jubileuszu 10-lecia Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Teresa Ryczkowska to wieloletnia studentka GUTW, która już w MDK-u rozpoczynała swoją pracę twórczą. Jak sama mówi wcześniej nie miała czasu na tworzenie, ale na emeryturze jej marzenia się spełniły. 

Wystawę tę można było już oglądać w Gnieźnie np. w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna. Wkrótce będzie można zobaczyć ją również w Poznaniu. Natomiast w eSTeDe będzie się znajdować do końca lutego.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane